Kategori: Gübreleme

0

Fendt 211 Vario | Gübreleme ve Mısır Ekimi

Fendt 211 Vario traktör ekim işlemi için yapılandırılmış olarak tarlaya mısır ekme işlemi yapıyor. Traktörün ön tarafında bulunan gübre tankıyla toprağa gerekli olan gübre miktarı gübreleme işlemi yapılmaktadır. Ekim işlemi için kullanılan ekipman ise MaterMacc MS 8230 ekim makinesidir.

0

New Holland T6080 | Sıvı Gübreleme

New Holland T6080 traktörle ve 12 metre çalışma genişliğine sahip sıvı gübreyi tarlaya dağıtmaya sağlayan Agrometer marka ekipmanla sıvı gübreleme yapıyor.  

0

Vredo VT5518-3 | Sıvı Gübre Uygulaması

Vredo VT5518-3 marka sıvı gübreleme işlemi için üretilmiş kendinden gübre tankına ve toprağa gübreyi uygulama ekipmanına sahip traktörle tarlaya sıvı gübreleme işlemi uygulanıyor. Bu traktör 554HP(Beygir) güce sahiptir süspansiyon sistemiyle donatılmıştır.

0

Holmer Terra Varian 600 | Sıvı Gübreleme

Kendinden tanka sahip olan Holmer Terra Varian 600 traktörle sıvı gübreleme işlemi yapılıyor ve arkasına bağlanmış olan Lemken Heliodor tırmık yardımıyla gübrenin toprağa karışması sağlanıyor.  

0

John Deere 6210R | Sıvı Gübreleme

John Deere 6210R model traktörle ve Wienhoff Fass marka sıvı gübreleme tankıyla tarlaya sıvı gübreleme işlemi yapılıyor.Toprak karıştırma işlemindeyse Horsch Terrano FX kullanılmaktadır.